Volné pracovní místo  PROCESNÍ INŽENÝR/ ELEKTROINŽENÝR (NON-AUTOMOTIVE)

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–70 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta sídlícího poblíž Plzně, který se zabývá NON - AUTOMOTIVE výrobou a v současné době rozšiřuje svůj tým pro nové a zajímavé projekty, hledáme vhodné juniorní i seniorní kandidáty (M/W/D) na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR/ ELEKTROINŽENÝR (NON-AUTOMOTIVE)

Náplň práce:

plánování, optimalizace a implementace nových i stávajících procesů
spolupráce při vývoji nových technologií
spolupráce při vývoji a údržbě elektronických zařízení
posouzení výrobních technologií u dodavatelů a následná implementace
komunikace s dodavateli (občasné služební cesty)

Požadujeme

min. SŠ vzdělání – elektrotechnické/ technické vzdělání výhodou
zkušenosti v elektrotechnice
znalost technické dokumentace
komunikativní znalost AJ nebo NJ
adaptibilita a technické myšlení

Nabízíme

stabilní zaměstnání v rostoucí společnosti
zkrácenou pracovní dobu – 7,5 hodiny
25 dní dovolené
2x ročně prémie
příspěvky na stravování a volnočasové aktivity
příspěvek na penzijní připojištění
občerstvení na pracovišti
jazykové kurzy
a další…

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás tato pozice zaujala, přiložte svůj životopis a já se s Vámi spojím.

Budu se těšit na vzájemnou spolupráci.